uitslag veldcross Apeldoorn 4 februari 2018



Einduitslag veldrit competitie PRC Delta en DRC De Mol 2017/18

Uitslag.  Naam   aantal wedstrijd Zeges  Punten

Jean Hamers, Fijnaart   10   1  162 
Brian Nugteren, Alblasserdam 8     138
Nick Aerts, Wuustwezel (B)  7   4  137
Walter Pollet, Hulst   8   1  133
Roxanne de Boeff (dame), Dordrech9     129
Tim De Saeger, Wilrijk (B)  6     104
Michael Katuin, Rotterdam  6   2  103
Joannathan Duinkerke, Kapelle 3   3  60
Davy Mertens, Oudenbosch  3     55
Tonny Hoogstrate, Terneuzen 3     50 
Irma van Duyn, Schoondijke  2     32
Martijn Stigter, Hellevotsluis  1     19 

(De met rood gedrukte namen zijn niet in de eindklassering opgenomen, omdat ze niet aan het minimum aantal (6) wedstrijden hebben deelgenomen).


Uitslag veldcross Spijkenisse 7 januari 2018

Joannathan Duinkerke, Kapelle 27.55 minuut over 4 ronden van ± 2.7 km
Nick Aerts, Wuustwezel (B)  op 1.35 minuut
Davy Mertens, Oudenbosch  op 2.15 minuut
Brian Nugteren, Alblasserdam op 5.35 minuut
Walter Pollet, Hulst   op 6.05 minuut
Michael Katuin, Rotterdam  op 8.30 minuut
Tim De Saeger, Wilrijk (B)  op 10.00 minuut
Jean Hamers, Fijnaart   op 1 ronde
Roxanne de Boeff (dame), Dordrecht op 1 ronde
Uitslag veldcross Harderwijk 6 januari 2017

Uitslag Harderwijk
1. Brian Nugteren                   100pnt
2. Micheal Katuin                    95pnt
3. Abiesh Raguthas                 91pnt
4. Jayden Dekker                      88pnt
5. Auke van Dijk                      86pnt
6. Rick de Waard                      85pnt
7. Roxanne de Boef (Dame)    84pnt
8. Jorick Nijenhuis                   83pnt


Uitslag veldcross Dordrecht 31-12-2017

 

1 Aerts Nick nvt 20
2 Mertens Davey nvt 19
3 Pollet Walter ZVl 18
4 Nugteren Brian Delta 17
5 Hamers Jean Zuid Wh 16
6 Boeff, de Roxanne Delta 15



Uitslag veldcross Sint-Niklaas 23 december 2017

1 9 DE JONG Lars BEL 0h24´01.0"
2 11 BOONS Gunther BEL
3 13 PAESEN Denny BEL
4 8 AERTS Nick BEL
5 3 VANARDENNEN Jarne BEL
6 2 VAN CRAEYNEST Jimmy BEL
7 20 NUGTEREN Brian NED
8 17 POLLET Walter NED
9 6 LOWAGIE Jonas BEL
10 14 VAN ESBROECK Kurt BEL
11 18 TACKEN Richard NED
12 7 LOWAGIE Jolien BEL   1e dame
13 19 HOOGSTRAETE Tonny NED
14 1 BASTIAENSEN Silke BEL  2e dame
15 12 DE SAEGER Tim BEL
16 4 VAN OLMEN Marijn BEL
17 15 DE VROUW Niels BEL
18 21 DE BOEFF Roxannen NED  3e dame
19 10 DRIESEN-LENAERTS Daan BEL
20 5 VAN HERBERGEN Giovanni BEL -2


Uitslag Scheldecross Antwerpen 16 december 2017

Plaats  Naam Voornaam  Punten klassement
1 Dejong  Lars  40
2 Boons  Gunther 35
3 Duinkerke  Joannathan NL32
4 Verresen Glenn  30
5 Paesen  Denny  28
6 Laurijssen Jan  40
7 Govaere Jarno  26
8 Livens  Lorenzo 24
9 Vanardennen Jarne  22
10 Aerts  Nick  20
11 Van Craeynest Jimmy 35
12 Vanden Bossche Arne 32
13 Bakker  Harley  30
14 Moonen Jonas  18
15 De Saegher Tim  16
16 Van Loon Kevin  28
17 Koyen  Kasper  14
18 Verhaegen Alexander 12
19 Pollet  Walter NL 10
20 Lowagie Jolien  40 1e dame
21 Demba  Omar  5
22 Nugteren Brian NL 5
23 Lowagie Jonas  26
24 Hoogstrate Tonny NL 5
25 Pauwels Seppe  5
26 Bastiaensen Silke  35 2e dame
27 Eeckhout Maarten 5
28 Devrouw Nils  24
29 Kaba  Kabine  22
30 Houhoud Ibrahim 5
31 Vandenberghe Nick  5
32 De Boeff Roxanne NL 32 3e dame
33 Almarini Oumaima 30
34 Vos  Maarten 20
35 Van Overtvelt Nathan  5
36 Amelinckx Christophe 5
37 Wauters Luc  5
38 Tiest  David  18

Uitslag veldcross Dordrecht 10 december 2017

Uitslag.
Nick Aerts, Wuustwezel (B)  
Tim De Saeger, Wilrijk (B) 
Walter Pollet, Hulst   
Tonny Hoogstraate, Terneuzen 
Roxanne de Boeff (dame), Dordrecht



Uitslag veldcross Spijkenisse 3 december 2017

1 Jean Hamers


Uitslag veldcross Mol (België) 3 december 2017

Wedstrijduitslag MOL, 3/12/2017  
  
Plaats  Naam Voornaam
1 De Jong Lars
10 Boons Gunther
4 Paesen Denny
3 Verresen Glenn
2 Duinkerke Joannathan NL
7 Vanardennen Jarne
8 Aerts Nick
5 Govaere Jarno
9 Livens Lorenzo
36 Vanden Bossche Arne
26 Van Loon Kevin
50 Van Esbroeck Kurt
16 Nugteren Brian  NL
33 Hoogstrate Tonny  NL
14 De Saegher Tim
24 Verhaegen Alexander
22 Bakker Harley
49 Koyen Kasper
11 Van Craeynest Jimmy
12 Lowagie Jonas
6 Bastiaensen Silke 1e dame
34 Pollet Walter  NL
29 Lowagie Jolien 2e dame
52 Vanhoof Tom
37 Tanghe Ward
18 Pauwels Seppe
57 Van den Bergh Nick
53 Van der Veken Berny
47 Snoeijs Cédric
19 Devrouw Nils
32 Vanherbergen Giovanni
27 De Boeff Roxanne 3e dame NL
30 Van Genechten Matteo
41 Mees Dimitri
44 Wouters Gianni
25 Van Duyn Irma 4e dame NL
23 Timmers Patrick
40 Lauwers Mario
42 Verschoten Wesley
31 Van Olmen Marijn
65 ? Shauni
39 Wauters Luc
43 Eeckhout Sarah 5e dame
38 Katuin Michael NL

Uitslag veldcross Lille (België)  open Belgisch kampioenschap 26 november 2017

1 Boons Gunther 2 De Jong Lars 3 Verresen Glenn 4 Paesen Denny 5 Vanardennen Jarne 6 Aerts Nick 7 Govaere Jarno 8 Vanden Bossche Arne 9 Lowagie Jonas 10 Van Craeynest Jimmy 11 Van Loon Kevin 12 Van Esbroeck Kurt 13 Koyen Kasper 14 De Saegher Tim 15 Katuin Michael 16 Livens Lorenzo 17 Van Belle Jirry 18 Bakker Harley 19 Nugteren Brian 20 Lowagie Jolien 21 Verhaegen Alexander 22 Van Olmen Marijn 23 Tanghe Ward 24 Van den Bergh Nick 25 Vanhoof Tom 26 Ashton Jason 27 Pauwels Seppe 28 Daems Jorne 29 Van der Veken Berny 30 Devolder Milan 31 Bastiaensen Silke 32 Devrouw Nils 33 Vandenberghe Nick 34 Lambrechts Jens 35 De Boeff Roxanne 36 Timmers Patrick 37 Mens Thomas 38 Vanherbergen Giovanni 39 Van Genechten Matteo 40 Willems Tom 41 Vos Maarten 42 Leysen Matthias 43 Peeters Jamie 44 Bartels Thomas 45 Maes Brent 46 Wouters Gianni 47 De Visscher Robin 48 Driesen Lenaerts Daan 49 Tiest David
50 Peeters Thijs 51 Leppens Lisse 52 Van Peer Jarne

Uitslag veldcross Spijkenisse 26 november 2017

 

1.      Walter Pollet, Hulst                                      

2.      Jean Hamers, Fijnaart                                   

3.      Irma van Duyn (dame), Schoondijke          

 


Uitslag veldcross Dordrecht 19 november 2017

 1.      Nick Aerts, Wuustwezel (B)            

2.      Tim De Saeger, Wilrijk (B)  

3.      Jean Hamers, Fijnaart                       

4.      Brian Nugteren, Alblasserdam         

5.      Roxanne de Boeff (dame), Dordrecht

 

Uitslag veldcross Oldebroek 18 november 2018

De uitslag is:

categorie 13: G-renners

1. 13003Hugo Faber

2. 13001Abiesh Raguthas 

3. 13002Auke van Dijk

4. 13013Justin van Putten

5. 13004Jayden Dekker

6. 13014Romijn Nijkerken

 

Romijn had fietspech en is daardoor laatste geworden


Uitslag van het eerste Nederlands Kampioenschap veldrijden voor, ID-Cycling.

 1.      Joannathan Duinkerke, Kapelle

2.      Tonny Hoogstraate, Terneuzen

3.      Walter Pollet, Hulst                          

4.      Brian Nugteren, Alblasserdam

5.      Jean Hamers, Fijnaart

6.      Richard Tacken, Heikant

7.      Roxanne de Boeff (NK dames), Dordrecht


Uitslag veldcross Niel ( België) 11 november 2017

 Plaats    Naam    Voornaam

1          De Jong Lars

2          Joannathan      Duinkerke

3          Verresen           Glenn

4          Boons   Gunther

5          Paesen  Denny

6          Vanardennen     Jarne

7          Van Craeynest   Jimmy

8          Govaere            Jarno

9          Livens   Lorenzo

10        Van Loon          Kevin

11        De Saegher        Tim

12        Vanden Bossche Arne

13        Van Esbroeck    Kurt

14        Lowagie            Jonas

15        Bakker  Harley

16        Katuin Michael

17        Lowagie            Jolien

18        Bastiaensen        Silke

19        Van Olmen        Marijn

20        Brusten Jitse

21        Pauwels Seppe

22        Nugteren          Brian

23        Van der Veken   Berny

24        Devrouw           Nils

25        De Boeff           Roxanne

26        Mees     Dimitri

27        Christiaens        Ian

28        Timmers           Patrick

29        Lauwers            Mario

30        Vinck   Goran

31        Verschooten      Wesley

32        Driesen Lenaerts            Daan

33        Wauters Luc

34        Rombouts          Caroline

35        Wouters            Gianni

36        Giovanni           Vanherbergen

37        Kasper  Koyen

38        Lissens  Kimberley

39        Sarah    Eeckhout



Uitslag veldcross Dordrecht 12 november 2017

 

1             Nick      Aarts
2             Tim de Saeger
3            Brian    Nuchteren
4             Jean      Hamers
5             Roxanne de Boef
6            Michael   Katuin



Uitslag veldcross Spijkenisse 5 november 2017

 1.      Michael Katuin, Rotterdam               4 ronden van 2 km in  34.30 minuut

2.      Martijn Stigter, Hellevoetsluis           op 30 seconden

3.      Brian Nugteren, Alblasserdam          op 4.00 minuut

4.      Jean Hamers, Fijnaart                        op 5.00 minuut

5.      Walter Pollet, Hulst                           op 9.00 minuut

6.      Roxanne de Boeff (dame), Dordrecht 3 ronden van 2 km in 40.00 minuut

 

 




Uitslag veldcross Zutphen 4 november 2017

 Zaterdag hebben wij de eerste MTB wedstrijd met heel mooi weer gehad. Het was weer een leuk festijn ondanks de nodige materiaal pech die wij hadden. Wij hadden 13 renners aan de start. Nu hopen dat met de volgende wedstrijden dat dit aantal stijgt. Romijn starten in een andere groep, maar ik heb zijn uitslag verwerkt in deze uitslag.

De uitslag is;

1. Micheal Katuin

2. Hugo Faber

3. Brian van Nugteren

4. Auke van Dijk

5. Abiesh Raguthas

6. Jayden Dekker, 1e jeugd!

7. Romijn Nijkerken, 2e jeugd!

8. Rick de Waard

9. Roxanne de Boeff, 1e Dame!

10. Jorrick Nijenhuis, 3e jeugd!

11. Jada v/d Kamp, 2e Dame!

12 Davey & Wilco dnf

 


Uitslag Grote Prijs Denis Steijaert 4 november 2017

 Uitslag 7 km tijdrit.

 

1.      Davy Mertens, Oudenbosch              11.31 minuut   34.469 km/u

2.      Walter Pollet, Hulst                           12.26 minuut   33.780 km/u

3.      Edwin Maas, Terneuzen                    13.18 minuut   31.579 km/u

4.      Richard Tacken, Heikant                   13.33 minuut   30.996 km/u

5.      Bjorn van de Broek, Zundert            13.54 minuut   30.216 km/u

6.      Irma van Duyn (dame), Schoondijke13.55 minuut  30.180 km/u

7.      Edwin Raas, Hulst                             13.59 minuut   30.036 km/u

8.      Jozua van de Roest, Zuidhorn           14.24 minuut   29.167 km/u

9.      Naomi Schouten (dame),Breda       14.42 minuut   28.571 km/u

10.  Hans Snouwaert, Hulst                      14.47 minuut   28.410 km/u   

11.  Kevin Nierse, Breda                          16.43 minuut   25.125 km/u

12.  Peter Jahn, Clinge                              17.08 minuut   24.514 km/u

13.  Toon Dekkers, Hoogerheide             17.51 minuut   23.529 km/u

14.  Sander Hummel, Erica                      DNS

 





Uitslag veldcross Spijkenisse 22 oktober 2017

 Uitslag over 3 ronden van ± 3 km.

1.      Joannathan Duinkerke, Kapelle          25.04 minuut

2.      Nick Aerts, Wuustwezel (B)               op  13 seconden        

3.      Tim De Saeger, Wilrijk (B)                op  2.52 minuut                    

4.      Michael Katuin, Rotterdam                op  4.38 minuut                    

5.      Brian Nugteren, Alblasserdam            op  4.40 minuut

6.      Tonny Hoogstraate, Terneuzen           op  6.08 minuut

7.      Walter Pollet, Hulst                            op 10.52 minuut

8.      Jean Hamers, Fijnaart                          op 11.22 minuut

9.      Roxanne de Boeff (dame), Dordrecht op 1 ronde

 





Uitslag veldcross Boom 21 oktober 2017

<

1

De Jong

Lars

2

Duinkerke

Joannathan

3

Boons

Gunther

4

Paesen

Denny

5

Govaere

Jarno

6

Vanardennen

Jarne

7

Verresen

Glenn

8

Livens

Lorenzo

9

Aerts

Nick

10

Van Craeynest

Jimmy

11

Vanden Bossche